במשרדי ארגון יהודי בוקובינה  נמצאת ספרית עיון המכילה מאות ספרים אודות בוקובינה וטרנסניסטריה.

ספרים שניתן לרכוש בארגון, מחירים מיוחדים – חובה בכל בית !!!
שואת יהודי צפון בוקובינה – 40 ש"ח
צ'רנוביץ שלי – 20 ש"ח
ספר יהודי סוצ'בה (שוץ) וקהילות הסביבה – שני כרכים – 60 ש"ח
ילדים יהודים בטרנסניסטריהבתקופת השואה – 20 ש"ח
גורה הומורה, עיירה בדרום בוקובינה – 30 ש"ח

עיתונות

הקול היה עיתון יהודי בהוצאת האגודה הציונית לאוסטריה מ- 5 בינואר 1928 עד 11 במארס 1938.

ספרים אשר נמצאים על המדף - ניתן לקרוא אונליין 

מכתבים לעדי

מכתבים של סבתא רותי מאיר לנכדתה עדי, המספרים את קורות משפחתה בסוצ'בה לפני המלחמה, קורות משפחת סבא ינקו בפוטילה, הגירוש לטרנסניסטריה, השחרור ועליה לארץ

חבורה של אנשים צעירים מיטלטלת בעולם מתפורר. מדינות עוברות מיד ליד, גבולות נסגרים ומשתנים, הרס וחורבן בכל. העולם נגרר בעקבות גרמניה הנאצית למלחמה הגדולה והנוראה בתולדות האדם. 

קשה להאמין שיהודים שומרי מסורת יבחרו לחיות דווקא בין צוענים, אבל שלושה ילדים יהודים, שמצאו עצמם אבודים ומבודדים ביער לא מצאו דרך טובה יותר לשרוד מאשר להצטרף לעדת צוענים גועשת ותוססת. 

יטי (יהודית) ברטפלד-מירון היתה נערה רכה בשנים כאשר מוראות השואה הלמו בה ובמשפחתה. בספר זה מובאים פרקים שתורגמו מתוך יומן נעורים שנכתב על ידה בין השנים 1942-1946. 

אסופה זו הוכנה כדי לזכור ולא לשכוח את אשר עשה לנו העמלק של המאה ועשרים. שואת יהודי בוקובינה ובסרביה, כמעט עלומה, ולפיכך חשוב מאין כמוהו מפעל איסוף עדויות הקורבנות והנצחתם.

סיפור אמיתי על מסע של משפחה יהודית במזרח אירופה. המסע מתחיל אי שם ברוסיה של אמצע המאה ה-19, סוחף את הקורא להתרחשויות בשתי מלחמות העולם עד קום המדינה. הסיפורים הפשוטים והנוגעים ללב מוצגים מראייתו של ילד,. 

ב-9 במרס 1944, יום הולדתו התשעה-עשר, קיבל הרמן שולמן מתנה בלתי נשכחת- הוא נחלץ משדות המוות של טרנסניסטריה. כארבע שנים קודם לכן גורש עם משפחתו ושכניו היהודים מכפר הולדתו בבוקובינה הדרומית שברומניה. 

.קימפולונג קהילה יהודית בבוקובינה שהיתה ואיננה עוד. שני כרכים בקופסה מהודרת. ספר זיכרון לקהילה העורך: ש.אבני חברי המערכת: יוסף יולקו קליין, ארני שפטר, יצחק מרדלר, ז'קי פיסטינר

יומנה של נערה ממגורשי טראנסניסטריה, מתורגם מרומנית.יונה מלארון לבית שרף, נולדה בצ'רנוביץ בירת בוקובינה-רומניה. נכלאה בגיטו ורהובקה.לספר מצורפת מפה צבעונית של מחנות טראנסניסטריה.

ההכחשה הייתה רגשית והתבטאה ברתיעה מלגעת בנושא והדחקתו  ואולי בהתרחקות מאנשים עם גורל דומה.
'

מלי חיימוביץ, כותב הספר, כתבה את מה שהיה חבוי עמוק בלבבה במשך עשרות שנים. כיום, אם לשתי בנות וכבר סבתא לנכדים, הוציאה לאור את סיפור חייה, כדי שלא לשכוח. 

ימעט מאוד ידוע בציבור הרחב, על חלקם המר של יהודי בֶּסַרַבִּיָה, בוקובינה וצפון רומניה. כ-250,000, נפש שהוגלו על-ידי השלטונות הרומניים – בעלי-בריתם של הגרמנים באותה עת,

It begins somewhere in Russia in the mid-19th century, and takes the reader into the events during the two world wars, and their ways of existence during the holocaust

.